Klinkier -
 

O firmie


Nasza firma istnieje na rynku od 1992 roku. Wieloletnie doświadczenie, jak również bardzo dobra współpraca z producentami sprawiają, że możemy służyć Państwu najlepszymi na rynku wyrobami po konkurencyjnych i stabilnych cenach.

Współpraca z architektami, szkolenia, doradztwo budowlane, stałe umowy o współpracy, utrzymywanie dużych stanów magazynowych, dostawy towarów na miejsca budowy z mechanicznym rozładunkiem, służą podstawowemu celowi – jak najlepszemu zaspokojeniu potrzeb naszych Klientów.

Rozumiejąc charakter zakupu produktów ceramicznych jesteśmy przygotowani, aby poświęcić Państwu tyle czasu ile będzie potrzeba, abyście mogli Państwo dokonać właściwego wyboru oraz sprawnie i szybko zrealizować zamówienie. Pomożemy w dokonaniu optymalnego doboru produktu, tak pod kątem technicznym jak też walorów  estetycznych.
 
Nasza ekspozycja prezentuje pełne spektrum kolorystyczne cegieł i płytek klinkierowych. Nasze zadanie upatrujemy w indywidualnej pomocy przy odkrywaniu Państwa prawdziwych potrzeb. W ramach dialogu próbujemy zrozumieć Państwa oczekiwania, aby umożliwić dokonanie optymalnego wyboru.

W ramach współpracy z nami możecie Państwo liczyć również na organizację transportu oraz polecenie godnych zaufania wykonawców prac w zakresie ceramiki budowlanej.