Klinkier -
 

Płytki elewacyjne, stopnice schodowe i tarasowe

Nasze płytki są produktem dla najbardziej wymagających. Ich wykorzystanie pozwala w sposób niecodzienny kształtować elementy otaczającej nas architektury.
 
Bogactwo kolorów jak i zróżnicowanych faktur lica daje niezliczone możliwości aranżacji. Z naszych płytek klinkierowych wykonuje się:
•    elewacje
•    cokoły
•    dekoracje wnętrz
•    małą architekturę

Doskonałym uzupełnieniem asortymentu są płytki kątowe, które nadają elewacji wygląd muru z cegły klinkierowej. Do większości płytek posiadamy również cegły pełnowymiarowe oraz cegły połówkowe, dokładnie tego samego koloru, co pozwala łączyć ten asortyment w jednej inwestycji. Grubość oferowanych przez nas płytek pozwala na zastosowanie fugowania z cofniętą fugą, co umożliwia uzyskanie efektu głębi na elewacji.
  
W ramach tej grupy produktowej oferujemy płytki ręcznie formowane oraz klinkierowe.
 Płytki ręcznie formowane zaspokajają nawet najbardziej wyrafinowane gusta inwestorów, nadając budowlom indywidualny i niepowtarzalny charakter. Cechują się 
matową strukturą lica oraz niezwykłym zabarwieniem.
  
Płytki klinkierowe to doskonały materiał na trwałe i estetyczne wykończenie elewacji budynku. Cechują się szkliwioną strukturą lica oraz wysokimi parametrami

technicznymi.
 

Płytki elewacyjne:

     
  
  

           

Płytki elewacyjne kątowe: